97 Lars Pirak 1932-2008 Färglitografi
"Äun"
Signerad med blyerts.
Numrerad: 3/10
Mått bildyta: 58 x 34 cm
Mått inklusive ram: 72 x 50 cm
Lars Pirak 1932-2008 Color lithography
"Äun"
Signed in pencil.
Numbered: 3/10
Image area dimensions: 58 x 34 cm
Dimensions including frame: 72 x 50 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 2,500 - 3,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |