351 Skeppslyktor Glas och Mässing 1900-tal (2 st)
Två stycken skeppslyktor/vägglampor i mässing och glas.
Diameter: 23-32 cm
Konditionsrapport: Ej funktionstestade, åldersbaserat slitage och märken, inga övriga anmärkningar
Ship Lamps Glass and Brass 20th Century (2 pcs)
Two lamps in brass and glass.
Diameter: 23-32 cm
Condition: Not function tested, age-based wear and marks, no other remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |