108 Fredrik Kassman 1930-1986 Olja på duk
Landskapsmotiv
Signerad: F Kassman
Mått på duk: 62 x 56 cm
Mått inkl ram: 77 x 71 cm
Fredrik Kassman 1930-1986 Oil on canvas
Landscape motifs
Signed: F Kassman
Dimensions of canvas: 62 x 56 cm
Dimensions including frame: 77 x 71 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |