399 Anna Ehrner "Ciconia" Skål Kosta Boda 1900-tal
Anna Ehrner född 1948
Skål tillverkad i glas tonat i blått, grönt och vitt
Signerad: Kosta Boda A. Ehrner 59718
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |