6 Bengt Lindström Olja på duk 1900-tal
Figurkomposition
Signerad: Lindström
Mått på duk: 46 X 38 cm
Mått inklusive ram: 52 x 43,5 cm
Bengt Lindström Oil on canvas 20th-Century
Figure composition
Signed: Lindström
Dimensions of canvas: 46 X 38 cm
Dimensions including frame: 52 x 43.5 cm
Condition report: No remarks
Estimate | 30,000 - 40,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |