600 Armbandsur Tissot Seastar PR 516
Mekaniskt urverk, Datumvisning.
Klockan går vid enklare test.
Diametermått: 34 mm
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Wristwatch Tissot Seastar PR 516
Mechanical movement, Date display.
The clock runs on simpler tests.
Diameter measurement: 34 mm
Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks.
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |