615 Armband / Krysslänk 18K Guld 1976
Doserad krysslänk tillverkad av 18K Rött guld.
Stämplad: N S E Guldvaru Aktiebolag, Köping 1976.
Längd: 45,5 cm
Vikt: 19 gram
Bracelet / Cross link 18K Gold 1976
Dosed cross link made of 18K Red gold.
Stamped: N S E Guldvaru Aktiebolag, Köping 1976.
Length: 45.5 cm
Weight: 19 grams
Condition report: No remarks.
Estimate | 9,000 - 10,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |