620 Halsband 18K Guld 1900-tal
Halslänk tillverkad av 18K Guld.
Stämplad: 750 GHA
Längd: 50 cm
Vikt: 5,9 gram
Necklace 18K Gold from the 20th century
Necklace made of 18K Gold.
Stamped: 750 GHA
Length: 50 cm
Weight: 5.9 grams
Condition report: No remarks
Estimate | 3,000 - 3,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |