17 Giacomo Di Chirico (tillskriven) 1844-1884 Olja på Duk
Porträtt av en flicka Till synes osignerad Mått på duk: 19 x 16 cm Mått med ram: 31 x 28 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, krackeleringar, smuts, gulnad fernissa, inga övriga anmärkningar
Giacomo Di Chirico (Attributed) 1844-1884 Oil on Canvas Portrait of a girl Appears unsigned Dimensions of canvas: 19 x 16 cm Dimensions with frame: 31 x 28 cm Condition: Age-based wear, paint cracks, dirt, yellowed varnish, no other remarks
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |