500 Tore Davidsson Tårtspade Silver 1995
Tårtspade tillverkad av silver med graverad dekor. Stämplad: Davidsson Guld & Silversmide Eftr, Vilhelmina 1995. Längd: 20,5 cm Vikt: 77,4 gram
Konditionsrapport: Personlig inskription, Mindre repor, Inga övriga anmärkningar.
Tore Davidsson Cake Spade Silver 1995 Cake shovel made of silver with engraved decoration. Stamped: Davidsson Guld & Silversmide Eftr, Vilhelmina 1995. Length: 20.5 cm Weight: 77.4 grams Condition report: Personal inscription, Minor scratches, No other remarks.
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |