374
Rörstrand saltkar majolika omkring 1900 (2 st)
Slutpris700 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
375
Rörstrand Skålfat majolika omkring 1900 (2 st)
Slutpris450 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
376
Porslinsfigur "Borzoi" Cortendorf Tyskland 1900-talets första hälft
Slutpris550 SEK
Värdering1 500 - 2 000 SEK
377
Carl-Harry Stålhane Hänkelvas 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK