594 Halsband / Länkar med hängsmycken 18K Guld 1900-tal (2st)
Två halslänkar med hängsmycken tillverkade av 18K Guld.
Stämplade.
Längd länkar: 42-43 cm
Total vikt: 9,6 gram
Konditionsrapport: Mindre repor, Inga övriga anmärkningar
Necklace / Links with pendants 18K Gold from the 20th century (2pcs)
Two necklaces with pendants made of 18K Gold.
Stamped.
Length links: 42-43 cm
Total weight: 9.6 grams
Condition report: Minor scratches, No other remarks
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |