578 Ljusstake och Vas Silver 1900-tal (2 st)
Ljusstake och vas i silver. Gipsfylld fot på båda.
Stämplade
Höjd: 7-19 cm
Vikt: 223 gram
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och repor, inga övriga anmärkningar
Candle stick and Vase Silver 20th Century (2 pcs)
Candlestick and vase in silver. Plaster-filled foot on both.
Stamped
Height: 7-19 cm
Weight: 223 grams
Condition: Minor age-based wear and scratches, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |