45 Okänd konstnär Vas Glas 1900-tal
Oidentifierad formgivare.
Vas tillverkad i klar glasmassa med mörk vriden dekor.
Till synes osignerad.
Höjd: 21 cm.
Diameter: 17 cm.
Unknown artist Vase Glass 20th-Century
Vase made of clear glass mass with dark twisted decoration.
Apparently unsigned.
Height: 21 cm.
Diameter: 17 cm.
Condition report: No remarks.
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |