Specialauktion Lars Lerin 29e juni 2024
Välkommen att delta i vår fantastiska specialauktion med konst av folkkära Lars Lerin!
För mer information om denna auktion samt transportfrågor kan du klicka på knappen "Auktionsinformation" högt upp på denna sida eller besöka vår FAQ:
https://www.norrlandsauktionsverk.se/sv-SE/faq
Vi rekommenderar samtliga köpare / vinnare som vill få sitt föremål packat & transporterat genom oss att teckna en försäkring via IF som täcker hela inköpsbeloppet inklusive transportkostnaden vid skada.
Kortast tid kvar
- Konst & GrafikRensa filter
99
Lars Lerin Blandteknik på papper
Slutpris17 000 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
100
Lars Lerin Akvarell på papper
Slutpris100 000 SEK
Värdering120 000 - 150 000 SEK
101
Lars Lerin Olja på pannå
Slutpris32 000 SEK
Värdering12 000 - 15 000 SEK
103
Slutpris62 000 SEK
Värdering15 000 - 20 000 SEK
102
Lars Lerin Olja på duk
Slutpris48 000 SEK
Värdering15 000 - 20 000 SEK