305 Runo Lette Johansson Figurin Gips 1900-tal
Runo Lette Johansson 1908-1981 "Sägenberättaren Anta Pirak" Signerad: Runo Johansson Höjd: 35 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, sprickor, inga övriga anmärkningar
Runo Lette Johansson Figurine Plaster 20th Century Runo Lette Johansson 1908-1981 "The story teller Anta Pirak" Signed: Runo Johansson Height: 35 cm Condition report: Minor age-based wear, cracks, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |