370 Lladro Nao "Christopher Columbus" figural porslinsgrupp 1900-tal
Lladro "Christopher Columbus" figural porslinsgrupp, föreställande Christopher Columbus vid en jordglob. Märkt: 763 58 M-1J Höjd: 43 cm Bredd: 13 cm Längd: 21 cm
Konditionsrapport: Passare saknas. Inga övriga anmärkningar.
Lladro Nao "Christopher Columbus" figural porcelain group 20th-century Lladro "Christopher Columbus" figural porcelain group, depicting Christopher Columbus at a globe. Marked: 763 58 M-1J Height: 43 cm Width: 13 cm Length: 21 cm Condition report: Passer missing. No other remarks.
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |