156 Bengt Lindström 1925-2008 Akryl på Papper
Kvinnostudie, "De blå akterna" Akryl på papper uppfodrad på duk. Signerad: Lindstrom Bifogade bilder är från produktionen av "De blå akterna" Mått på duk: 82 x 60 cm Mått inklusive ram: 86 x 65 cm
Bengt Lindström 1925-2008 Acrylic on Paper Women's study, "The Blue Acts" Acrylic on paper mounted on canvas. Signed: Lindstrom Attached images are from the production of "The Blue Acts" Dimensions of canvas: 82 x 60 cm Dimensions including frame: 86 x 65 cm Condition report: No remarks
Värdering | 10 000 - 12 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |