274 Nikonos-V med objektiv och tillbehör 1983
Undervattenskamera med vidvinkelobjektiv, sökare och ljusmätare Kamera: Nikonos-V, Nikon 1983 Objektiv: UW-Nikkor 1:2,8 15mm 218078 Ljusmätare: Sekonic Marine Meter Sökare: Nikonos 15 Samtliga delar tillverkade i Japan
Konditionsrapport: Fungerar vid enklare test, gott helhetsintryck med mindre bruksslitage, optik i genomgående gott skick
Nikonos-V with lens and accessories 1983 Underwater camera with wide-angle lens, viewfinder and light meter Camera: Nikonos-V, Nikon 1983 Lens: UW-Nikkor 1:2.8 15mm 218078 Light meter: Sekonic Marine Meter Applicant: Nikonos 15 Every part made in Japan Condition report: Works in simpler tests, good overall impression with minor wear and tear, optics in generally good condition
Värdering | 6 000 - 7 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |