324 Alice Maria Nordin Gipsfigur Gustavsberg 1910
Alice Maria Nordin: 1871-1948 Gipsfigur av tre flickor "Vildgässen" från Gustavsberg Signerad: Alice Nordin Daterad: 1910 Längd: 25 cm Höjd: 24 cm Konditionsrapport:
Åldersbaserat slitage, märken, repor och stötskador, inga övriga anmärkningar
Alice Maria Nordin Plaster figure Gustavsberg 1910 Alice Maria Nordin: 1871-1948 Plaster figure of three girls "Wild geese" from Gustavsberg Signed: Alice Nordin Dated: 1910 Length: 25 cm Height: 24 cm Condition report: Age-based wear, marks, scratches and impact damage, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |