394 Göran Malmvall Hörnskåp "KA72" Karl Andersson & Söner 1900-tal
Göran Malmvall: 1917-2001 Tvådelat hörnskåp med vitrindörrar och inbyggd belysning Etikettmärkt: Karl Andersson & Söner Höjd: 202 cm Bredd: 80 cm Djup: 47 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, ej funktionstestad belysning, inga övriga anmärkningar
Göran Malmvall Corner cabinet "KA72" Karl Andersson & Söner 20th century Göran Malmvall: 1917-2001 Two-piece corner cabinet with glass doors and built-in lighting Labeled: Karl Andersson & Sons Height: 202 cm Width: 80 cm Depth: 47 cm Condition report: Minor wear and tear, lighting not functionally tested, no other remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |