189 Carl Johansson 1863-1944 Blyerts på Papper
Landskap Signerad: Carl Johansson Mått på bildyta: 22 x 16 cm Mått med ram: 34 x 30 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
------------------------------------------
Carl Johansson 1863-1944 Graphite on paper Landscape Signed: Carl Johansson Dimensions of image area: 22 x 16 cm Dimensions with frame: 34 x 30 cm Condition: Minor age-based wear, no other remarks
- Skick:Begagnat
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.