12 Eric Arne Andersson Olja på duk
"Midsommar i Fäll(Tyll)-forsen" Signerad: Eric Arne Daterad: 20/4-10/6 1973 Oidentifierad konstnär Mått på duk: 80 x 80 cm Mått med ram: 84 x 84 cm
Konditionsrapport: Ramslitage, inga övriga anmärkningar
Eric Arne Andersson Oil on canvas "Midsummer in Fäll(Tyll)-forsen" Signed: Eric Arne Dated: 20/4-10/6 1973 Unidentified artist Dimensions of canvas: 80 x 80 cm Dimensions with frame: 84 x 84 cm Condition report: Frame wear, no other remarks
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |