288 Handväskor Tete d'or & The Bridge 1900-tal (2 st)
Två stycken handväskor i svart och brunt läder *Aftonväska i svart läder med lås i mässing Etikettmärk: Tete d'or, Guldhuvudet Mått: 16 x 23 cm *Axelbandsväska i brunt läder och detaljer i mässing Märkt: The Bridge, Italy Mått: 20 x 28 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Handbags Tete d'or & The Bridge 20th century (2 pcs) Two handbags in black and brown leather *Evening bag in black leather with brass lock Label mark: Tete d'or, The Golden Head Dimensions: 16 x 23 cm *Shoulder bag in brown leather and details in brass Marked: The Bridge, Italy Dimensions: 20 x 28 cm Condition report: Minor use- and age-based wear, marks and scratches, no other remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |