135 Cai Yao Blandteknik på Papper
"Bönder från Huxian grevskapet, Shaaxi provinsen." Signerad: Cai Yao Mått på bildyta: 58 x 42 cm Mått med ram: 67 x 56 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
----------------------------------
Cai Yao Mixed Media on Paper "Farmers of Huxian County, Shaaxi Province" Signed: Cai Yao Dimensions of image area: 58 x 42 cm Dimensions with frame: 67 x 56 cm Condition: Minor age based wear, no other remarks
- Skick:Begagnat
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
*Följerätt tillkommer |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.