322 Byst Marie Curie Sklodowska 1900-tal
Snidad träskulptur föreställande Marie Curie Signerad: M.Pudelko 1968 Polen / Frankrike Höjd: 54 cm Bredd: 23 cm Vikt: 7,5 kg
Konditionsrapport: Sprickbildning trä, mindre stötmärken, repor och märken, inga övriga anmärkningar
Bust Marie Curie Sklodowska 20th century Carved wooden sculpture depicting Marie Curie Signed: M.Pudelko 1968 Poland / France Height: 54 cm Width: 23 cm Weight: 7.5 kg Condition report: Cracking wood, minor impact marks, scratches and marks, no other remarks
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |