392 Josef Frank Vägghylla "2085" Firma Svenskt Tenn 1900-tal
Josef Frank: 1885-1967 Vägghylla / bokhylla i björk med tre stycken hyllplan Märkt: AB Eriksson & Söner Möbelsnickeri Vrena Höjd: 70,5 cm Bredd: 32,5 cm Djup: 18 cm
Konditionsrapport: Mindre märken och repor, inga övriga anmärkningar
Josef Frank Wall shelf "2085" Firma Svenskt Tenn 20th century Joseph Frank: 1885-1967 Wall shelf / bookcase in birch with three shelves Marked: AB Eriksson & Söner Möbelsnickeri Vrena Height: 70.5 cm Width: 32.5 cm Depth: 18 cm Condition report: Minor marks and scratches, no other remarks
Värdering | 5 000 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |