501 Tore Davidsson Soppslev Silver 1995
Soppslev tillverkad av silver med graverad dekor. Stämplad: Davidsson Guld & Silversmide Eftr, Vilhelmina 1995. Längd: 19,5 cm Vikt: 83 gram
Konditionsrapport: Personlig inskription, Mindre repor, Inga övriga anmärkningar.
Tore Davidsson Soup Ladle Silver 1995 Soup ladle made of silver with engraved decoration. Stamped: Davidsson Guld & Silversmide Eftr, Vilhelmina 1995. Length: 19.5 cm Weight: 83 grams Condition report: Personal inscription, Minor scratches, No other remarks.
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |