197 Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Tuschteckning
"Uppdragen båt, Gotland" Åke Pettersson-Nåw Mått bildyta: 38 x 30 cm Mått inklusive ram: 54 x 45 cm
Konditionsrapport: Saknar glas, Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Ink drawing "Uplifted boat, Gotland" Åke Pettersson-Nåw Image area dimensions: 38 x 30 cm Dimensions including frame: 54 x 45 cm Condition report: Missing glass, Wear on frame, No other remarks.
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |