280 Ulf Forsberg Fotografi
Ulf Forsberg född 1955 "The Bad Lady" Signerad: Ulf Numrerat: 2/10 Print uppfodrat på kapafix (hårdkartong) Mått på bildyta: 69 x 49 cm Mått med ram: 72 x 52 cm
Ulf Forsberg Photography Ulf Forsberg born in 1955 "The Bad Lady" Signed: Ulf Numbered: 2/10 Print lined on kapafix (hardboard) Image area dimensions: 69 x 49 cm Dimensions with frame: 72 x 52 cm Condition report: No remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |