289 Herrjacka Huc Of Sweden 1965
Jacka i mocka och ull med två framfickor och innerficka Storlek: 52
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
------------------
Men's jacket Huc Of Sweden 1965 Jacket in suede and wool with two front pockets and inner pocket Size: 52 Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
- Skick:Begagnat
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Öppettider
Måndag: Stängt
Tisdag: 10:00-19:00
Onsdag: Stängt
Torsdag: 10:00-17:00
Fredag: 10:00-17:00
Lördag: 12:00-15:00
Söndag: Stängt
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.