283 Beatles Hologramtavla "Abbey Road" 1970-tal
Hologramtavla med motiv från Beatles omslag till albumet "Abbey Road" (släpptes 1969) Omärkt Mått: 50 x 23 cm
Konditionsrapport: Ytliga repor på hologrammet, inga övriga anmärkningar
Beatles Hologram Board "Abbey Road" 1970s Hologram board with motif from the cover of the Beatles album "Abbey Road" (released in 1969) Unmarked Dimensions: 50 x 23 cm Condition report: Superficial scratches on the hologram, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |