312 Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal
Skulptör född: 1967 "Viking Dalahäst" Tillverkad av guldpatinerad brons Gjutarstämpel och signatur Höjd: 34 cm
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "Viking Dalahorse" Made of gold patinated bronze Casting stamp and signature Height: 34 cm Condition report: No remarks
Värdering | 5 000 - 6 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |