230 Spegel och Spegellampetter Tenn 1920-tal (3 delar)
En vägghängd spegel med två tillhörande vägglampetter i tenn. Höjd: 33-49 cm Bredd: 11-28 cm Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, text på baksida, repor och märken, små hål i spegel, inga övriga anmärkningar
Mirror and Sconces Pweter 1920s (3 pcs) A wall-mounted mirror with two sconces made of pewter. Height: 33-49 cm Width: 11-28 cm Condition: Age-based wear, writing on verso, scratches and marks, small holes in mirrors, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |