314 Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal
Skulptör född: 1967 "Ballerina" Tillverkad av grönpatinerad brons Signerad Höjd: 29,5 cm
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "Balerina" Made of patinated bronze Signed Height: 29.5 cm Condition report: No remarks
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |