8 Gärdis Lindgren 1943-2020 Olja på duk
"Höstmorgon"
Signerad: Gärdis
Mått på duk: 67,5 x 45,5 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage, mindre färgbortfall, inga övriga anmärkningar
Gärdis Lindgren 1943-2020 Oil on Canvas
"Autumn morning"
Signed: Gärdis
Dimensions of canvas: 67.5 x 45.5 cm
Unframed
Condition report: Some wear, minor paint loss, no other remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |