57 Linnea Jonsson 1910-1999 Olja på Duk

1796a_8dc31629b593e1f_med.jpeg
  • 1796a_8dc31629b593e1f_sm.jpeg
  • 1796b_8dc31629eafe496_sm.jpeg
  • 1796c_8dc3162a253252f_sm.jpeg

"Dödsdömda, Judarna gräver sin egen grav" Signerad: Linnea Jonsson Mått på duk: 35 x 30 cm Mått med ram: 43,5 x 38,5 cm

Linnea Jonsson 1910-1999 Oil on canvas "Condemned to death, the Jews dig their own grave" Signed: Linnea Jonsson Dimensions of canvas: 35 x 30 cm Dimensions with frame: 43.5 x 38.5 cm Condition report: No remarks

  • Skick:Begagnat

Värdering1 000 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK