331 Gustavsberg Figurin Parian 1900-tal
Parianskulptur "Hermes med Dionysosbarnet" 1902 Gustavsberg Höjd c.a: 22 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och repor, Inga övriga anmärkningar.
Figurine Parian from the 20th century Parian sculpture "Hermes and the Dionysos child" 1902, Gustavsberg. Height approx: 22 cm Condition report: Minor age-based wear and scratches, No other remarks.
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |