420 Luigi Mandruzzato Vas Murano Italien 1960/70-tal
Fasettslipad vas, omfång i blått och gult med sommerso-teknik Etikettmärkt: Made in Murano, Italy Höjd: 26 cm Diameter: 11 cm
Konditionsrapport: Mindre märken och repor, inga övriga anmärkningar
Luigi Mandruzzato Vase Murano Italy 1960s/70s Facet cut vase, scope in blue and yellow with sommerso technique Labeled: Made in Murano, Italy Height: 26 cm Diameter: 11 cm Condition report: Minor marks and scratches, no other remarks
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |