28 Sven-Olof Ivarsson 1936-2007 Olja på duk
Landskap Signerad: S.Ivarsson Daterad: 1989 Mått på duk: 60 x 50 cm Mått med ram: 62 x 52 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas Landscape Signed: S. Ivarsson Dated: 1989 Dimensions of canvas: 60 x 50 cm Dimensions with frame: 62 x 52 cm Condition report: No remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |