427 Göran Wärff Glasskulptur Unik Kosta Boda 1900-tal
Göran Wärff 1933-2022 Vas i klarglas med underfång i svart och inblåsta bubblor samt genombrutna stråk Signerad: Kosta 49822 Wärff Höjd: 20,5 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, repor, inga övriga anmärkningar
Göran Wärff Glass sculpture Unique Kosta Boda 20th century Göran Wärff 1933-2022 Vase in clear glass with black base and blown-in bubbles and openwork lines Signed: Kosta 49822 Wärff Height: 20,5 cm Condition report: Minor age-based wear, scratches, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |