214 Dörrkläppar i mässing 1900-tal (2 st)
Två stycken dörrkläppar / dörrknackare i gjutjärn föreställande Athena Höjd: 19-20 cm Bredd: 14-10 cm
Brass door knockers 20th century (2 pcs) Two cast iron door knockers / door knockers depicting Athena Height: 19-20 cm Width: 14-10 cm Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |