344 Stig Lindberg Väggrelief Stengods 1960-tal
Stig Lindberg 1916-1982 "Mannen som kunde tala med fiskar" Väggrelief / väggplatta tillverkat av delvis glaserat stengods Märkt: Stig L Gustavsberg Bredd: 37 cm Höjd: 36 cm
Konditionsraport: Inga anmärkningar
Stig Lindberg Wall Relief Stoneware 1960s Stig Lindberg 1916-1982 "The fish wisperer" Wall Relief of partially glazed stoneware Marked: Stig L Gustavsberg Width: 37 cm Height: 36 cm Condition report: No remarks
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |