251 Bordslampa Mässing 1950-tal
Trearmad bordslampa i mässing med gjuten fot Plisserad stam med rosenknopp i toppen och rund fot med bladmotiv Fungerar vid test Höjd med skärm: 49 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Table lamp Brass 1950s Three-armed table lamp in brass with cast base Pleated stem with rosebud at top and round base with leaf motif Works when tested Height with screen: 49 cm Condition report: Age-based wear, marks and scratches, no other remarks
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |