119 Anders Zorn 1860-1920 Etsning

1962a_8dc314cd91c166d_med.jpeg
  • 1962a_8dc314cd91c166d_sm.jpeg
  • 1962b_8dc314cd95ada43_sm.jpeg
  • 1962c_8dc314cd989e759_sm.jpeg
  • 1962d_8dc314cd9b3a49c_sm.jpeg

Signerad med blyerts. Signerad & daterad i plåten: 1914 Plåtmått c.a: 16 x 11 cm Mått inklusive ram: 42 x 34 cm

Konditionsrapport: Ställvis fläckar på passpartou, Inga övriga anmärkningar.

Anders Zorn 1860-1920 Etching Signed with pencil. Signed & dated in the plate: 1914 Plate dimensions approx.: 16 x 11 cm Dimensions including frame: 42 x 34 cm Condition report: Stains on passpartou, No other remarks.

  • Skick:Begagnat

Värdering3 000 - 3 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK