349 Lisa Larson Katt "Moses" Gustavsberg 2000-tal
Lisa Larson född: 1931 Figurin tillverkad av glaserat stengods föreställande en katt. Signerad: Lisa L K-studion Gustavsberg Längd: 29 cm Höjd: 14 cm
Konditionsrapport: Lagg / lagning på ett öra, Mindre märken, Inga övriga anmärkningar.
Lisa Larson Katt "Moses" Gustavsberg from the 21th century Lisa Larson born: 1931 The figurine made of glazed stoneware representing a cat. Signed: Lisa L K-studion Gustavsberg Length: 29 cm Height: 14 cm Condition report: Notch / repair on one ear, Minor marks, No other remarks.
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |