480 Baume & Mercier Armbandsur "Clifton" Dual Time Automatic 2000-tal
Automatiskt urverk med 21 juveler, Safirglas, Datumvisning, Svart läderband.
Boett nummer: 65730
Serienummer: 5142217
Referensnummer: M0A10112
Levereras med originaletui & manual.
Klockan fungerar vid enklare test.
Diametermått: 43 mm
Konditionsrapport: Mindre obetydliga repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Baume & Mercier Wristwatch "Clifton" Dual Time Automatic from the 21th century
Automatic movement with 21 jewels, Sapphire glass, Date display, Black leather strap.
Case number: 65730
Serial number: 5142217
Reference number: M0A10112
Comes with original case & manual.
The watch works in simpler tests.
Diameter measurement: 43 mm
Condition report: Minor minor scratches & use wear, No other remarks.
Värdering | 15 000 - 20 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |