448 Bengt Olof Tallroth Kniv 2000-tal
Förfinad brukskniv Skaft av granmasur och björkmasur Slida i rårandsläder Blad: Damasteel Signerad på blad: Tallroth Total längd: 23 cm Längd kniv: 22,5 cm Längd blad: 11 cm
Bengt Olof Tallroth Knife from the 21th century Refined utility knife Shaft of pine sapwood and birch sapwood Sheath in rawhide leather Sheet: Damasteel Signed on sheet: Tallroth Total length: 23 cm Knife length: 22.5 cm Blade length: 11 cm Condition: No remarks
Värdering | 2 000 - 2 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |