202 Clara Salander Akvarell på papper
Konstnär född: 1922 Stilleben med rosor
Signerad: Clara Salander
Mått bildyta: 32 x 21 cm
Mått med ram: 52 x 42 cm
Clara Salander Watercolor on paper
Artist born: 1922
Still life with roses
Signed: Clara Salander
Dimensions of image area: 32 x 21 cm
Dimensions with frame:52 x 42 cm
Condition Report: No remarks
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |