404 Ewa Wrangel & Lars-Göran Nilsson Hallmöbel 1960/70-tal (2 delar)
Sideboard med spegel från GT Ateljé, Hovmantorp
Stomme och spegelram i teak med koppardetaljer
Konsolbord med tre lådor
Längd bord:
Höjd bord:
Mått spegel inkl ram:
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |